Hotel

Jesteśmy tuż

przy Lotnisku Warszawa-Modlin

Znajdujemy się przy ul. Generała Thommee 15 w Nowym Dworze Mazowieckim, zaledwie 3 km od lotniska w Modlinie oraz 900 m od stacji PKP Modlin. To idealne miejsce na przystanek noclegowy dla gości pomiędzy kolejnymi etapami podróży.

Komfortowe warunki,

klimatyzowane pokoje

Hotel Sokołowska to kameralny hotel stworzony z myślą o podróżnych korzystających z lotniska Warszawa/Modlin, turystów odwiedzających Twierdzę Modlin oraz klientów biznesowych. Do Państwa dyspozycji oddajemy 15 stylowo przygotowanych pokoi (29 miejsc noclegowych) o wysokim standardzie. Pokoje wyposażone są w wygodne łóżko, biurko do pracy, łazienkę z dostępnym żelem do kąpieli i suszarką, klimatyzację, telewizor LCD oraz bezpłatny dostęp do internetu. Przed hotelem znajduje się monitorowany parking dla pojazdów.

Darmowy bufet

dostępny 24h

Z myślą o naszych gościach przygotowaliśmy bufet z przekąskami oraz automat z kawą i herbatą. Bufet jest dostępny na recepcji całą dobę bez dodatkowych opłat. Zacznij swój dzień od pysznej kawy.

Zapraszamy
do Twierdzy Modlin

Jego położenie dogodne jest również dla osób, które chciałyby zwiedzić Twierdzę Modlin – jedną z największych i najlepiej zachowanych twierdz w Polsce.