Hotel

Jesteśmy tuż

przy Lotnisku Warszawa-Modlin

Znajdujemy się przy ul. Generała Thommee 15 w Nowym Dworze Mazowieckim, zaledwie 3 km od lotniska w Modlinie oraz 900 m od stacji PKP Modlin. To idealne miejsce na przystanek noclegowy dla gości pomiędzy kolejnymi etapami podróży.

hotel_img1
hotel_img2

Komfortowe warunki,

klimatyzowane pokoje

Hotel Sokołowska to kameralny hotel stworzony z myślą o podróżnych korzystających z lotniska Warszawa/Modlin, turystów odwiedzających Twierdzę Modlin oraz klientów biznesowych. Do Państwa dyspozycji oddajemy 15 stylowo przygotowanych pokoi (29 miejsc noclegowych) o wysokim standardzie. Pokoje wyposażone są w wygodne łóżko, biurko do pracy, łazienkę z dostępnym żelem do kąpieli i suszarką, klimatyzację, telewizor LCD oraz bezpłatny dostęp do internetu. Przed hotelem znajduje się monitorowany parking dla pojazdów.

Darmowy bufet

dostępny 24h

Z myślą o naszych gościach przygotowaliśmy bufet z przekąskami oraz automat z kawą i herbatą. Bufet jest dostępny na recepcji całą dobę bez dodatkowych opłat. Zacznij swój dzień od pysznej kawy.

bufet
hotel_img3

Zapraszamy
do Twierdzy Modlin

Jego położenie dogodne jest również dla osób, które chciałyby zwiedzić Twierdzę Modlin – jedną z największych i najlepiej zachowanych twierdz w Polsce.

F
?
?
?